Hakkımızda

Hakkımızda

Aydınlıoğlu Yemek İstanbul Ataşehir’de bulunan 1,000 m2 lik AB standartlarındaki merkez üretim tesislerinde kaliteli yemek üretir. Bunun yanı sıra Aydınlıoğlu Yemek, yerinde üretim projelerine de imzasını atarak, şirketlere kendi mutfaklarında da aynı özenle yemek hizmeti sunar.

1998 yılında başlayan maceramız günümüzde de devam etmektedir. Yemeklerimiz yılların tecrübesinin getirdiği özgüvenle ve yemek yapmaya başlamış birinin heyecanını birleştirerek hazırlanır. Mutfağımızdan sofralarınıza gelinceye kadar, bir ressamın fırça darbelerindeki titizliği ile hizmetinize sunulur. Tuzundan, kalori değerine kadar her ayrıntısı sizin için düşünülerek hazırlanmıştır.

Aydınlıoğlu Yemek, toplu yemek üretiminde, hijyen, lezzet, kalite ve servis unsurlarını içeren standartlarda, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, müşterileri için fark yaratmayı ilke edinmiştir.
Aydınlıoğlu Yemek, hizmet verdiği personelin motivasyonu için aktiviteler düzenler. Türk Dünya Mutfaklarını tanıtıcı günler düzenlerken, yabancı uyruklu çalışanları olanlara, kendi mutfaklarından örnekler sunar.

Aydınlıoğlu Yemek, kurumsal müşterilerini organizasyon ve davetleri için özenle hazırlanırken her türlü isteğe en kısa zamanda çözüm üretir. Aydınlıoğlu Yemek butik yemek üretimi sayesinde hizmete ilk başladığı günkü standartlarını düşürmeden, uzun soluklu bir çözüm ortağı olma bilinci ile çalışır.

Çalışanlarımızın memnuniyetini ve verimliliğini arttırmak için sizleri en kısa sürede Aydınlıoğlu Yemek ile tanıştırmak, sizlerle yan yana gelerek firmamızı sizlere daha geniş çerçevede anlatabilmek istiyoruz.

İhtiyaçlarınıza özel bir hizmet vererek sizler için yaratmayı hedeflediğimiz farkı, sizlere yaşatabilmek dileği ile…

Her zaman verdiğimiz sözlerin arkasındayız.
Saygılarımızla;

Size Özel Teklifler

İsteğe bağlı özel menüler ve organizasyonlarınıza göre hazırlanmış planlanmış hizmetlerimiz için