Hijyen-Kalite

Hijyen ve Kalite

Temizlikten ve temiz olmaktan öte bir kavram olan gıda hijyeni konusunda birçok ayrıntıya dikkat etmekteyiz. Gönlünüz rahat olsun!...

Aydınlıoğlu Catering misyonunun temel unsurlarından biri olan hijyen ve sağlık, kalite düşüncesinin prensipleri doğrultusunda, gıda hijyenini kullanılan ürün ve hizmetimizin her alanına kusursuz uygulamaktadır.
Yemek üretim ve servis aşamalarında çalışan personelimiz hijyenik eldiveni, bonesi, maskesi ve özel dizayn edilmiş elbiseleriyle görev yapmaktadır. Bone, maske, eldiven ve kolluk kullanımı vazgeçilmez prensibimizdir.
Gıdalarda doğabilecek herhangi bir riske karşı her gün üretilen yemeklerden alınan numuneler 72 saat steril kaplarda dolabımızda muhafaza edilmektedir.
Depolarımıza gelen her ürünün kabul kriterlerine uygunluğu gıda mühendislerimiz tarafından titizlikle kontrol edilir. Depolarımız sıcaklık, fifo, ambalaj vb. konularda günde en az 2 kez kontrol edilir.
Kızartmalık yağ konusu son derece önemlidir. Aydınlıoğlu Catering kızartmalık yağlar tek kullanımlıktır. Atık yağlar ise yasal bir zorunluluk olarak lisanslı aracı olan kurumlara teslim edilmektedir.
Tüm temizlik dezenfeksiyon işlemleri, depolarda yapılan kontroller, girdi kontrol sonuçları, yemeğe hazırlık basamakları ile ilgili dokümanlar gıda mühendislerimiz tarafından arşivlenmekte ve istenildiği zaman geriye dönük olarak izlenebilirlik sağlanmaktadır.
Müşterilerimize bizleri denetlemesi için vermiş olduğumuz izleme detayı ile de üretimimiz 24 saat izlenebilmektedir.

HİJYEN
Müşterilerimizin besin ihtiyaçlarını karşılamak ve sosyal periyodik doyumu sağlamak amacıyla hazırlanan yiyecekler tüketicilerin sağlığında herhangi bir risk olmaması için titizlikle üretilmektedir.

GIDA HİJYENİ
Gıda hijyenini uygulamak temizlikten ve temiz olmaktan ileri bir kavramdır. Gıdayı zararlı bakteriler, yabancı maddeler ve oluşabilecek tüm kontaminsayonlara karşı koruyoruz.

KALİTE & GÜVENCE
Yemeklerimizden alınan numuneler oluşabilecek olumsuzluklara karşı 72 saat süreyle steril kaplarda saklanmaktadır ve gerektiğinde analizi mümkündür. En kaliteli üretimi yaptığımızdan eminiz çünkü İstanbul Tabldot firmaları içerisinde en iyi marka ürünleri kullandığımızı düşünüyoruz.

LOJİSTİK DESTEK
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek doğrultusunda kalite standartlarımızda üretilen yemeklerimiz günün her saatinde; süratli, titiz ve deneyimli ekibimizle sizlere ulaşmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında tüm bölgelerde varız, Avrupa yakasında ise en az 200 kişi ve üzerinde personeli olan anlaştığımız firmalara hizmet vermekteyiz.

Size Özel Teklifler

İsteğe bağlı özel menüler ve organizasyonlarınıza göre hazırlanmış planlanmış hizmetlerimiz için